تبلیغات
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد اینجاست - آهنگ بابک جهانبخش

از شیر مرغ تا جون آدمیزاد اینجاست

آلبوم زندگی من کاری از بابک جهانبخش

چهارمین آلبوم رسمی بابک جهانبخش، دوشنبه ۱۶‌ خرداد به صورت گسترده در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد. این آلبوم که پس از «چی شده»، «بی‌اسم» و «احساس» جدید‌ترین تجربه این خواننده برای مخاطبانش محسوب می‌شود، شامل ده قطعه است که جهانبخش با همراهی انوشیروان تقوی و پیام هوشنمد ملودی‌های آنرا ساخته‌اند.

امیر حسین اویسی، هوشمند و تقوی در تنظیم قطعات آلبوم همکاری داشته‌اند و مریم اسدی، علی بحرینی، سالیا هوشمند، رویا مجد آریا، امیر مسعود میردامادی و محسن شیرالی ترانه‌های آلبوم را سروده‌اند.

گفتنی ست که جهانبخش نیز برای اولین بار در آلبوم‌های خود، ترانه سروده و قطعه «دوست دارم» با کلام این خواننده ساخته شده است. این قطعه دو ماه پیش روی اینترنت قرار گرفت و با استقبال مخاطبان موسیقی مواجه شد و همین استقبال باعث شد که این خواننده تصممیم بگیرد آنرا در آلبوم جدیدش بگنجاند.

جهانبخش در مورد این قطعه و کلیت آلبوم‌اش به سایت موسیقی ما گفت: «اگر تمام احساس‌ام را بخواهم در یک جمله در مورد این آلبوم و این روزهایی که هنوز آلبوم روانه بازار نشده بگویم، باید اعتراف کنم که می‌ترسم!. چون این آلبوم به قولی همه احساس من در این سالهاست که پیش بینی درستی از استقبال مردم در مواجهه با آن ندارم. اگر بقیه آلبوم‌های من هشتاد درصد توانایی‌های من بودند، این آلبوم قطعا صد در صد از خود من و وجود و سرشت من الهام گرفته و امیدوارم به سرنوشت خوبی در انتظارش باشد. به همه سلیقه‌ها احترام گذاشته‌ایم و از فضاهای مختلف، قطعاتی را در آن گنجانده‌ایم.»

دموی تصویری و صوتی این آلبوم را این‌جا ببینید و گوش کنید:

این خواننده همچنین در مورد حضورش در آلبوم «خاص» و تک قطعه‌ای که در این آلبوم داشته، گفت: «زندگی من با «خاص» کامل می‌شود!»

این آلبوم توسط شرکت آوای فروهر منتشر می‌شود و «رسول ترابی» نیز مدیر اجرایی آلبوم بوده است. «زندگی من» از صبح دوشنبه در تیتراژ بالا و به صورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها توزیع خواهد شد.

منبع خبر : موسیقی ما

تیزر تصویری آلبوم جدید و فوق العاده زیبای بابک جهانبخش به نام زندگی من … با ۲ کیفیت متفاوت

(با همکاری : محسن شیرالی ، علی بحرینی ، سالیا هوشمند ، مریم اسدی ،
امیر مسعود میردامادی ، رویا مجد آریا ، انوشیروان تقوی ، پیام هوشمند ، امیر حسین اویسی )
( به همراه کلیه کاور های آلبوم )
Mp4 file

دانلود تیزر ویدیویی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Mp3 320

دانلود آهنگ

Mp3 128

دانلود آهنگ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کاور ۱
کاور ۲
کاور ۳
کاور ۴ادامه مطلب

طبقه بندی: دانلود،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 شهریور 1390 توسط آرین دانش پور
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک